US5 WORLD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

US5 WORLD

Ovde mozete pronaci sve o ovom boyband-u! :)
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Kada i kako ste pocheli da slushate us5?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
~ RichieLici0us ~
Admin
~ RichieLici0us ~


Posts : 198
Join date : 2009-08-10
Age : 31

Kada i kako ste pocheli da slushate us5? Empty
PostSubject: Kada i kako ste pocheli da slushate us5?   Kada i kako ste pocheli da slushate us5? EmptyTue Aug 11, 2009 11:23 pm

E owako..
To je bilo dawne 2005 kada je moja sestra doshla iz shkole i donela je neke cd-owe od drugarica..i ja ae da widim shta ima tu..
i dok sam pregledala cd-owe..naishla sam na us5-ow iiiiii izgledala sam bash owako affraid lol! i od tada obozhawam us5..i posle toga sam ubedila tu sestrinu drugaricu da mi da taj cd..poshto je bio original (uz mnogo muke)..xD.. Smile
Back to top Go down
https://us5-world.forumotion.com
Andreja

Andreja


Posts : 8
Join date : 2009-08-13
Age : 30
Location : Croatia

Kada i kako ste pocheli da slushate us5? Empty
PostSubject: Re: Kada i kako ste pocheli da slushate us5?   Kada i kako ste pocheli da slushate us5? EmptyTue Aug 18, 2009 8:34 pm

....evo...bilo je to 2005 godine...išla sam s mamom kod njezine tete u Njemačkoj...bilo mi je dosadno pa sam upalila radio...a onda OMG čula sam najljepšu pjesmu Mariu...od tada obožavam US5...imam sve njihove pjesme...i svaki dan ih slušam...kad netko o US5 govori ružno dođe mi da ga zadavim...čao..
Back to top Go down
~ RichieLici0us ~
Admin
~ RichieLici0us ~


Posts : 198
Join date : 2009-08-10
Age : 31

Kada i kako ste pocheli da slushate us5? Empty
PostSubject: Re: Kada i kako ste pocheli da slushate us5?   Kada i kako ste pocheli da slushate us5? EmptyWed Aug 19, 2009 4:46 pm

jao bila si u nemachkoj?aaa blago ti se..
Back to top Go down
https://us5-world.forumotion.com
Sponsored content





Kada i kako ste pocheli da slushate us5? Empty
PostSubject: Re: Kada i kako ste pocheli da slushate us5?   Kada i kako ste pocheli da slushate us5? Empty

Back to top Go down
 
Kada i kako ste pocheli da slushate us5?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako ste saznali za forum?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
US5 WORLD :: WELCOME :: Upoznavanje-
Jump to: